Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Telefon kontaktowy: 506575221 

OW "BURSZTYNEK" - Rusinowo 

Lokalizacja naszych domków letniskowych

Zapraszamy Państwa od kwietnia do października na wczasy, do nowo powstałego ośrodka wypoczynkowego domków letniskowych „BURSZTYNEK” mieszczącego się w przepięknej części Rusinowa ( koło Jarosławiec – 2 km ), w odległości 600 m od morza przy ulicy Bajkowej. Jest to nowy ośrodek , który w roku 2015 miał pierwszych gości.

Ośrodek wczasowy „BURSZTYNEK”  położony jest w cichej i spokojnej okolicy Rusinowa w pobliżu parku leśnego.Dla rodzin z małymi dziećmi dużym ułatwieniem jest płaskie, wygodne zejście na plażę.

Na terenie Rusinowa i pobliskiego Jarosławca znajduje się wiele tras rowerowych, z których możecie Państwo korzystać dzięki darmowej wypożyczalni rowerów znajdującej się na Ośrodku.  Mamy nadzieję, że każdy, kto do nas zawita, będzie naszym stałym gościem. Wystawiamy faktury VAT.
Serdecznie zapraszamy.
Pokaż rusinowodomki.pl na większej mapie

 

Pogoda