Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Telefon kontaktowy: 506575221 

OW "BURSZTYNEK" - Rusinowo 

Regulamin Użytkowania Domków Letniskowych OW "Bursztynek" w Rusinowie
 1. Goście przebywający w domkach letniskowych na terenie Ośrodka, proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku. 
 2. Do korzystania z domków letniskowych uprawnione są osoby zameldowane w recepcji.
 3. Doba hotelowa trwa od godz. 12:00 w dniu przyjazdu do godz. 10:00 dnia następnego. Można przyjechać na OW w godzinach wcześniejszych.
 4. Należność jest płatna za cały okres pobytu z góry, z chwilą przybycia na OW (w rozliczeniu uwzględniana jest wpłata zadatku). 
 5. Przedłużenie pobytu w domku o ponad jedną godzinę po godz.10:00 spowoduje naliczenie opłaty dodatkowej w wysokości 100% ceny za ostatnia dobę.
 6. Obowiązuje kaucja w wysokości 300 zł/domek, która zostanie zwrócona w dniu wyjazdu. 
 7. Domki są przekazywane Gościom w użytkowanie i odbierane przy wyjeździe przez pracownika OW. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie w recepcji godziny wyjazdu, w celu umożliwienia sprawnego odbioru domku przez właściciela OW.
 8. Prosimy o sprawdzenie faktycznego stanu wyposażenia domku z listą wyposażenia znajdującą się w każdym domku. W przypadku stwierdzenia ewentualnych różnic, należy ten fakt zgłosić w recepcji w ciągu pierwszej godziny pobytu. 
 9. W przypadku spowodowania uszkodzenia wyposażenia/mienia OW prosimy Gości o poinformowanie właściciela, celem dokonania naprawy/wymiany. Rekompensata finansowa za w/w naprawę/wymianę zostanie naliczona wg cennika Ośrodka lub kosztów naprawy i musi być uregulowana najpóźniej w dniu wyjazdu. 
 10. W związku z ponoszeniem przez Rodziców odpowiedzialności za bezpieczeństwo i za wszelkie skutki działań swoich dzieci, właściciel OW zwraca się z prośbą o wzmożoną opiekę nad nimi.
 11. Na OW obowiązuje cisza nocna: - od poniedziałku do piątku w godzinach 22:00-8:00, - w sobotę i niedzielę w godzinach 0:00- 9:00.
 12. W wypadku chęci przedłużenia pobytu ponad ustalony termin, prosimy o możliwie szybkie zgłaszanie zapotrzebowania w Recepcji. 
 13. Za rzeczy pozostawione w domkach campingowych Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania pokoju.
 14. Ze względu na standard  domków jak i komfort przebywani gości ośrodek nie przyjmuje zwierząt.
 15. Mieszkańcy domków letniskowych mogą parkować swoje samochody na parkingu znajdującym się na terenie Ośrodka bezpłatnie ( 1 samochód ). Ośrodek . nie ponosi odpowiedzialność za mienie wartościowe pozostawione w domkach lub pomieszczeniach obiektu, w szczególności takiego jak: środki pieniężne, papiery wartościowe, biżuterię, kamienie szlachetne, dokumenty, zbiory numizmatyczne, filatelistyczne, dzieła sztuki lub inne przedmioty o charakterze wartościowym, zabytkowym, artystycznym lub unikatowym. Parking przy terenie OW jest parkingiem niestrzeżonym, ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za utratę, uszkodzenia pojazdów lub mienia w nich pozostawionego. Parking jest ogrodzony i zamykany.
 16. W przypadku uwag i zastrzeżeń dotyczących poziomu usług, funkcjonowania urządzeń i wyposażenia Ośrodka, czystości i porządku, Gość proszony jest o poinformowanie o tym właściciela OW i żądania podjęcia środków zaradczych.
 17. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.
 18. Ze względu na drewnianą konstrukcję domków należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej. Nie wolno pozostawiać otwartego ognia bez nadzoru (aneks kuchenny), nie użytkować elektrycznych urządzeń grzewczych (poza grzejnikami olejowymi będącymi na wyposażeniu) lub innych mogących powodować zagrożenie pożarowe.
 19. Prosimy o zorientowanie się, w którym miejscu w pobliżu znajdują się gaśnice ppoż. I jak się je użytkuje.
 20. Kierownictwo Ośrodka zastrzega sobie prawo do żądania opuszczenia terenu OW przez Gości, nie przestrzegających Regulaminów – szczególnie zakłócających w rażący sposób wypoczynek innym Gościom Ośrodka.
 21. Uciążliwe zakłócenia spokoju należy zgłaszać u właściciela OW, tel. 506575221.
 22. Za dewastację domków, nieuprawnione użycie gaśnic i wynikłe z tego skutki (konieczność wymiany wyposażenia, dodatkowe prace obsługi) użytkownicy domków będą obciążani dodatkowymi opłatami.
 23. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o usługach turystycznych.
 24. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 1 stycznia 2016r.

Życzymy przyjemnego wypoczynku Kierownictwo OW "BURSZTYNEK"

 

Pogoda